Marzysz o wolności podróżowania i eksploracji nowych miejsc? Leasing kampera może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Dzięki tej formie finansowania, masz możliwość cieszenia się swoim własnym kamperem bez konieczności wydawania olbrzymiej sumy pieniędzy na jego zakup.

Poniżej kilka wskazówek jak wybrać najlepszy leasing kampera, który spełni Twoje potrzeby podróżnicze.

Określ swoje wymagania co do kampera

Zanim zaczniesz szukać leasingu, zastanów się, jakie funkcje i wyposażenie kampera są dla Ciebie najważniejsze. Czy preferujesz kamper klasy premium, czy może poszukujesz czegoś bardziej kompaktowego i ekonomicznego?

Zdecyduj, ile osób będzie podróżować kamperem i czy potrzebujesz dodatkowej przestrzeni na bagaże. Czy będziesz prowadził wynajem kampera czy tylko do własnego użytku – w tych i pozostałych kwestiach możesz liczyć na nasze doświadczenie – chętnie pomożemy Ci wybrać właściwie – zapytaj nas bezpośrednio a jesteśmy przekonani, że znajdziemy wspólnie dogodne rozwiązanie.

Piotr Kozłowski z naszego zespołu osobiście przetestował dziesiątki różnych kamperów i świadczy usługę profesjonalnego doradztwa przy zakupie kampera. Dla osób, które zdecydują się na finansowanie kampera za naszym pośrednictwem, usługa takiego doradztwa jest bezpłatna. 

Określ swój budżet

Przed rozpoczęciem poszukiwań warto ustalić swój budżet. Niektóre firmy leasingowe oferują korzystne warunki finansowe i elastyczne opcje płatności, które mogą być dostosowane do Twoich potrzeb.

Upewnij się, że miesięczna rata leasingowa jest dla Ciebie akceptowalna i dokładnie sprawdź wszystkie koszty związane z leasingiem, takie jak opłaty administracyjne czy ubezpieczenie. Kontakt z naszym doświadczonym zespołem doradców leasingowych daje CI gwarancję wyboru między bankami, które chcą w swoim portfelu mieć pojazdy kempingowe, a my obok ceny przeanalizujemy zapisy w umowach i tabelach opłat po uruchomieniowych.

Porównaj oferty różnych firm leasingowych

Wiemy, które firmy leasingowe specjalizują się w leasingu kamperów. Znamy szczegółowe oferty i warunki, które banki stawiają przed Klientami. Z nami masz gwarancję opieki przez cały proces wnioskowania, uruchomienia i użytkowania kampera. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zwróć uwagę na warunki umowy leasingowej

Przed podpisaniem umowy dokładnie przeczytaj wszystkie warunki i zwróć uwagę na takie elementy jak limit kilometrów, opłaty za przekroczenie limitu, termin płatności rat i politykę naprawy uszkodzeń. Upewnij się, że rozumiesz i akceptujesz wszystkie warunki, zanim zobowiążesz się do leasingu. Pomożemy Ci w zrozumieniu wszystkich zapisów w umowie i wynegocjujemy odpowiednie zmiany, na podstawie naszego doświadczenia i znajomości branży.

Dodatki i Dodatkowe Usługi

Zwróć uwagę na dodatkowe usługi oferowane przez firmę leasingową. Niektóre firmy mogą oferować pakiet assistance, ubezpieczenia kampera lub usługi serwisowe w cenie leasingu. Dzięki współpracy z nami, przeanalizujemy również warunki i ceny tych „dodatków” i powiemy, czy warto z nich skorzystać czy korzystniej wyjdzie ich zakup poza leasingiem.